Najlepšie hotely v Turecku

Dovolenka v Turecku je výborná voľba! Špičkové hotely, skvelé ceny, chutné jedlo. V ktorom hoteli však zažijete najlepšiu dovolenku? Ponúkame vám ako na zlatom podnose tie najlepšie hotely v Turecku, ktoré vás určite nesklamú. Vyberte si a rezervujte online!

#1 Voyage Sorgun Select ***** – hodnotenie hotela 10

Hotelový rezort je len 3 km vzdialený od známych letovísk Side či Manvgat. Nachádza sa v prostredí nádhernej prírody na piesočnatej pláži s ocenením za kvalitu a čistotu vody. Hotelový komplex disponuje viac než 700 izbami. Tie sú buď v hlavnej budove alebo v domčekoch obklopených borovicovým lesom. Izby sú zrekonštruované, komfortne zariadené s vlastným sociálnym zariadením a kozmetickými potrebami. Niektoré izby sú prispôsobené pre potreby rodín s deťmi či pre hostí s pohybovými obmedzeniami. Pre relaxáciu je k dispozícii luxusné spa centrum.

#2 Gloria Serenity Resort ***** – hodnotenie hotela 10

Tento hotelový komplex sa nachádza na dlhej piesočnatej pláži lemovanej nádhernou zeleňou. Klientom sa otvárajú možnosti rôznych vodných športov, služieb plážového baru či luxusných kúpeľných zariadení. Vonkajšie bazény sú doplnené o priestranné terasy. Detský bazén umožňuje šantenie na šmýkačkách a tobogánoch. Svoje športové aktivity môžete realizovať aj v tamojšom fitness centre. Ubytovanie je možné v priestranných dvojlôžkových izbách v hlavnej budove alebo v luxusných vilkách.

#3 Regnum Carya Golf & Spa Resort ***** – hodnotenie hotela 9,9

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži a je ideálnym miestom pre milovníkov golfu. Ponúka nadštandardné možnosti ubytovania. Niektoré z nich možno označiť za golfové izby, a to buď dvojlôžkové, s obývacou časťou alebo pre potreby rodín s deťmi. Zaujímavosťou je aj luxusný Aqua-World so šmýkačkami, relaxačný bazén či bazén s vlnami. Ani v tomto hoteli nie je núdza o kvalitné kúpeľné zariadenie.

#4 Maxx Royal Belek Golf & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,9

Hotelový rezort sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v blízkosti golfového ihriska. V hoteli sú komfortne zariadené izby rôznych kategórií. Od suite izieb až po kráľovské a prezidentské apartmány. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie s jacuzzi sprchou alebo hydromasážnou vaňou, s WC, toaletnými potrebami, županom a papučami. Izby sú klimatizované s balkónom alebo terasou. O vaše relaxačné zážitky sa postará personál hotelového spa centra. Aktívni turisti si rozhodne nenechajú ujsť jazdu na miestnych dolmuše (mini busov).

#5 Barut Kemer ***** – hodnotenie hotela 9,7

Hotel je situovaný približne 1 km od centra Kemeru. Nachádza sa priamo na pláži v blízkosti rozvinutej komunikačnej a obchodnej siete. Izby sú radené do niekoľkých kategórií odlišných základným vybavením, veľkosťou či výhľadom na okolie. Hotel je vybavený exkluzívnym bazénovým komplexom, posilňovňou či vynikajúcim kúpeľným centrom.

#6 Ramada Plaza Hotel ***** – hodnotenie hotela 9,7

Hotel sa nachádza priamo pri mori v tesnej blízkosti s rozvinutým kultúrnym, zábavným a športovým relaxom. Je tu múzeum, galéria, ale aj vonkajší bazénový komplex, posilňovňa a wellness centrum. Ubytovanie v economy alebo dvojlôžkových deluxe izbách nedisponuje balkónom ani terasou. Klimatizácia na izbách je centrálne ovládaná a zapnutá len v priebehu niekoľkých hodín počas dňa. Pre deti je k dispozícii ihrisko a detský bazén.

#7 Palm Wings Ephesus Resort ***** – hodnotenie hotela 9,7

Hotel nájdete len 100 m od piesočnatej pláže. Ponúka ubytovanie v 450 renovovaných izbách. Bohatý bazénový komplex s oddelenou detskou zónou ponúka skutočné odreagovanie v príjemnom a luxusnom prostredí. K dispozícii máte aj služby lekárskej starostlivosti, práčovňu, zmenáreň, spoločenskú miestnosť či informácie pre turistov. V obľube je tu jazda na vodných skútroch či vodné lyžovanie. Hotel zabezpečuje fitness a spa centrum.

#8 Commodore Elite Suites & SPA ***** – hodnotenie hotela 9,6

Hotelový rezort sa nachádza priamo pri pláži v areáli s bohatým bazénovým komplexom. V hoteli sa môžu ubytovať len hostia nad 18 rokov. Poskytuje nadštandardné relaxačné, ale aj športové zariadenia. Je tu multifunkčné ihrisko, fitness centrum s telocvičňou a aj vybavenie pre potápanie a rôzne iné vodné športy. V hoteli je 295 komfortných izieb s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Disponujú vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, balkónom alebo terasou s čiastočným výhľadom na more. V ponuke sú aj priestranné deluxe apartmány s jacuzzi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!