Najlepšie hotely v Taliansku

Počas dovolenky v Taliansku sa môžete rozhodnúť pre pobyt na slnečnej terase, priamo na pláži alebo pre výlet za jedinečnými historickými pamiatkami. Oporou počas vašich cestovateľských plánov sa pre vás stane ubytovanie v luxusných 4-5 hviezdičkových hotelových rezortoch. Sú vybavené priestrannými dvojlôžkovými izbami či komfortnejšími apartmánmi, kde sa budete cítiť ako v pravom dovolenkovom raji.

#1 Kursaal (Misano Adriatico) **** – hodnotenie hotela 8,9

Luxusný hotelový rezort Kursaal sa nachádza priamo na pobreží v Rimini. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, salónik a konferenčná miestnosť. Hotel ďalej ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby majú príslušenstvo so sprchovým boxom, trezor, minibar, klimatizáciu a balkón s bočným výhľadom na more.

#2 Rocca Nettuno **** – hodnotenie hotela 8,9

Rozsiahly hotelový areál sa nachádza približne 1 km od historického a nákupného centra strediska Tropea. V záhrade je veľký bazénový komplex, terasa a bar. Vysoko nadštandardné izby majú vírivku a veľkú terasu s ležadlami. Hosťom je k dispozícii tenisový kurt a multifunkčné ihrisko. Zdarma možno využiť služby wellness centra. Pre deti hotel zabezpečuje miniklub, detský bazén a minidisko.

#3 Cormoran **** – hodnotenie hotela 8,9

Hotelový rezort možno nájsť pri pieskovej pláži Campus, odkiaľ sa vám naskytne nádherný výhľad na záliv. Hotel je vhodný aj pre rodinnú dovolenku s malými deťmi. Má vnútorný a veľký vonkajší bazén. Zo športových aktivít je tu v obľube golf, aerobic, bicyklovanie, fitness a šnorchlovanie. V hoteli je wellness zóna so saunou a rôznymi masážnymi a kozmetickými procedúrami. Pravidelne sa tu konajú rôzne animačné programy pre dospelých i deti.

#4 Baia di Tindari **** – hodnotenie hotela 8,8

Tento luxusný a priestranný hotelový komplex nájdete v zátoke s výhľadom na Liparské ostrovy. Pozostáva z hotelovej a rezidenčnej časti. Hotel disponuje tromi veľkými bazénmi, konferenčnou miestnosťou, wellness centrom a posilňovňou. Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových izbách so sprchou a WC, klimatizáciou, minibarom a balkónom. V apartmánoch máte zabezpečený aj kuchynský kút. Hotel sa nachádza v prostredí krásnej piesočnatej pláže so základným servisom zahrnutým v cene pobytu. K dispozícii máte slnečník a dve ležadla.

#5 Naxos Beach Resort **** – hodnotenie hotela 8,8

Luxusný hotelový rezort sa nachádza vo východnej časti Sicílie. Je obklopený bujnou zeleňou subtropického parku. Z hotela sa vám okamžite naskytne nádherný výhľad na Etnu. K vybaveniu hotela patri aj štyri bazény, jeden z nich je olympijských rozmerov a dva sú určené pre deti. Ubytovať sa tu môžete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, trezorom, minibarom a balkónom alebo verandou s bočným výhľadom na more. V okolí máte možnosť potápania, vodného lyžovania či lietania deltaplánom. Hotel zabezpečuje pre deti do 4 rokov služby babyclubu.

#6 Arenella Resort **** – hodnotenie hotela 8,7

Hotelový rezort je situovaný v chránenej prírodnej oblasti neďaleko od piesočnatej pláže a približne 10 km od mesta Siracusa. Hotel je vybavený priestrannou vstupnou halou s recepciou, dvomi hotelovými reštauráciami, bazénmi pre dospelých i deti. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť a zabezpečené sú aj lekárske služby. V dvojlôžkových izbách je aj vlastné sociálne zariadenie, televízor, minibar, klimatizácia, vlastná terasa alebo balkón. Klienti môžu zrelaxovať v luxusnom wellness centre, posilňovni či pri rôznych športových aktivitách na multifunkčnom ihrisku.

#7 Club Viaggi Santo Stefano **** – hodnotenie hotela 8,5

Tento exkluzívny hotelový rezort vám ponúka jedinečnú plážovú dovolenku medzi pokojnými zátokami. V areáli sa nachádza veľký bazénový komplex, fitness a wellness centrum. Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových izbách so sprchovacím kútom, WC, trezorom a minibarom. Z vodných športov a ďalších aktivít tu majú klienti prevažný záujem o jachting, kanoe či kurzy potápania a plachtenia.

#8 Eden Village Colostrai **** – hodnotenie hotela 8,3

Hotelový rezort možno nájsť na juhovýchodnom pobreží Sardínie. Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, sladkovodným bazénom so šmykľavkou pre deti. Väčšina izieb je rozmiestnená v záhradných domčekoch. V ponuke sú dvojlôžkové izby s klimatizáciou, trezorom a minibarom. Hostia majú k dispozícii dva kurty na bocce, tenis, plážový tenis či volejbal.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!