Najlepšie hotely v Španielsku

Ani destinácie v slnečnom Španielsku nezaostávajú v ponuke luxusného, nadštandardného ubytovania. Vysoko kvalitné vybavenie a ponuka služieb pre vašu rekreáciu, šport a zábavu sú stále inovované a prispôsobené aktuálnym požiadavkám. Pozrite si zoznam ôsmich najlepších hotelov v Španielsku a rezervujte si cez internet výhodný zájazd v obľúbenej destinácií Slovákov.

#1 Llaut Palace ***** – hodnotenie hotela 10

Hotelový komplex sa nachádza v blízkosti zábavnej plážovej promenády. V hlavnej budove máte možnosť ubytovať sa v jednej zo 186 moderných a elegantných izieb. Tie disponujú klimatizáciou, veľkou manželskou posteľou, sprchovacím kútom, minibarom, trezorom a balkónom. V luxusných apartmánoch sa vám okamžite naskytne výhľad na more. V areáli je športové a zábavné centrum. Hotel disponuje wellness zónou s masážami, procedúrami a aj kozmetickým ošetrením. Pre deti je tu detský bazénový komplex.

#2 Playa Del Moro **** – hodnotenie hotela 9

Hotelový komplex nájdete na ostrove Mallorca. Hotel disponuje priestrannou vstupnou halou s 24-hodinovou recepciou, reštauráciou, barom a aj vonkajším bazénom. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných dvojposteľových izbách. Disponujú vlastným sociálnym zariadením a za príplatok je možné zaobstarať si izbu s výhľadom na more. V hoteli je posilňovňa, golfové ihriská, kurty na squash a tenis. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

#3 Iberostar Albufera Playa **** – hodnotenie hotela 9,8

Luxusný hotelový komplex sa nachádza v blízkosti strediska Playa de Muro. Hotel ponúka priestrannú vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, snack bar a aj bar so živou hudbou. Hotel obklopuje nádherná záhrada, v ktorej je veľký bazénový komplex. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu s WC, telefón, trezor a aj balkón. Je tu luxusné relaxačné centrum Spa Sensations Thai Zen. Hotel poskytuje vybavenie pre množstvo športových aktivít, ako napríklad aerobic, pilates či jogging. Deťom je zabezpečený bohatý program počas celého dňa. Je tu pre ne bazén, ihrisko a aj miniklub.

#4 Be Live Palace de Muro ***** – hodnotenie hotela 9,8

Tento luxusný hotel zabezpečuje aj pre tých náročnejších klientov vynikajúce služby. Poskytuje priamy prístup na dlhé piesočnaté pláže. Hotel tvoria 4 samostatné komplexy budov s množstvom VIP salónikov, reštaurácií, barov a konferenčných miestností. V areáli sa nachádza bazén s oddelenou detskou časťou. Deluxe izby v tomto hoteli zabezpečujú okrem základného vybavenia aj kávovar, vybavenie pre IPod. Rozhodne vám tu nebude chýbať nádherný výhľad na more. Je tu atraktívne kúpeľné centrum a množstvo športovísk.

#5 Alegria Mar Mediterrania **** – hodnotenie hotela 9,7

Špičkový hotelový rezort zabezpečuje ubytovanie len pre dospelých klientov. Nachádza sa hneď vedľa pláže Santa Susanna. Pohodlné a priestranné izby majú dláždené podlahy, vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu a terasu. V areáli je veľký bazénový komplex, slnečná terasa, množstvo reštaurácií so stredomorskou kuchyňou a plážových barov. Možnosť využiť služby požičovne áut.

#6 Delamar **** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel sa nachádza priamo pri plážovej promenáde v blízkosti letoviska Lloret de Mar. Je tu množstvo možností pre nákup, občerstvenie a aj zábavu. Ide o komplex dvoch sesterských hotelov vo viacposchodových budovách s výhľadom na palmovú promenádu. Dvojlôžkové, vkusne zariadené izby s možnosťou prístelky majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón a balkón s posedením. Všetky izby sú nefajčiarske. V blízkosti je krásna botanická záhrada.

#7 THB Felip **** – hodnotenie hotela 9,3

Hotelový komplex sa nachádza v blízkosti pláže s pozvoľným vstupom do mora. Hotel tvoria dve samostatné budovy, vstupná hala s recepciou, priestranný vonkajší bazén a nádherná terasa na opaľovanie. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách s balkónom, kúpeľňou a WC, mini chladničkou, trezorom, klimatizáciou a satelitnou TV. V ponuke je aj vnútorný bazén, turecké kúpele, sauna a jacuzzi.

#8 HM Tropical **** – hodnotenie hotela 9,2

Hotelový rezort sa nachádza na atraktívnom mieste priamo pri piesočnatej pláži letoviska Playa de Palma. Hotel disponuje 165 izbami v modernej päťposchodovej budove. Ubytovanie je zabezpečené v priestranný dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, centrálnou klimatizáciou, chladničkou, trezorom a minibarom. Izby s priamym výhľadom na more sú za príplatok. Izby sú nefajčiarske. Je tu fitness centrum, veľký vonkajší bazén s terasou na opaľovanie. Pravidelne sa tu konajú bohaté animačné programy pre dospelých i deti.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!