Najlepšie hotely v Grécku

Miesto s bohatou a pestrou históriou predstavuje kolísku západnej Európy. Každoročne sa stáva vyhľadávanou turistickou destináciou. More je nádherné, pláže rozmanité a obyvatelia prívetiví a pohostinní. Nájdite si tu svoj väčší či menší ostrovček k splneniu ďalších dovolenkových plánov. Vyberte si preto z ponuky najlepších hotelov, kde sa v priestranných apartmánoch či vilách budete cítiť maximálne spokojní.

#1 Eliros Mare **** – hodnotenie hotela 9,6

Luxusný hotelový rezort sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Komplex pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých bungalovov. Hotel je vhodný pre romantickú dovolenku vo dvojici, ale rovnako zabezpečuje dostatočné služby a vybavenie aj pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje priestrannou vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciu, barom s terasou či rôznymi detskými klubmi a bazénmi. Zo športových a relaxačných aktivít je v obľube tenis, plážový volejbal, turistika a rovnako aj vodné športy. Nachádza sa tu wellness a spa centrum. Izby majú individuálne riadenú klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, chladničku a vlastné sociálne zariadenie. Sú vybavené buď balkónom alebo terasou.

#2 Villa Mare Monte **** – hodnotenie hotela 9,6

Hotelový rezort sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí vzdialenom približne 1 km od pláže. Všetky izby v danom hoteli majú kombinovaný obývací a spací priestor s kuchynským kútikom, vlastným sociálnym zariadením a balkónom, respektíve terasou. Izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou a aj trezorom. Medzi obľúbené športové aktivity tu patrí golf, jazda na koni, na horskom a aj vodnom bicykli. V areáli je veľký vonkajší bazén.

#3 Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas ***** – hodnotenie hotela 9,5

Tento špičkový hotelový rezort sa nachádza priamo pri pláži v letovisku Lachania. Je postavený v štýle tradičnej gréckej dedinky s typickými bielymi domčekmi. Obklopuje ho veľká záhrada s bazénmi. V priestoroch hotela sa často konajú svadby. Vyčlenená je na tieto účely menšia kaplnka. V areáli je veľký vonkajší bazén, relaxačný bazén s ostrovčekom a detský bazén. Obľúbené je tu relaxačné centrum s masážami, jacuzzi a vnútorným bazénom s morskou soľou. Nechýba tu ani fitness centrum, telocvičňa či multifunkčné ihrisko. V luxusne zariadených deluxe izbách majú klienti vlastnú kúpeľňu, telefón, klimatizáciu a trezor. Izba buď disponuje balkónom alebo terasou. Môže sa vám naskytnúť výhľad na more alebo blízke okolie. Hotel zabezpečuje aj množstvo zábavy a hier pre deti.

#4 Kontokali Bay Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,5

Vysoko oceňovaný hotelový rezort nájdete v pokojnom prostredí na malom polostrove neďaleko mesta Korfu. Tento rozsiahly hotelový komplex tvorí hlavný budova a bungalovy obklopené zeleňou a piesočnatou plážou. Hotel poskytuje ubytovanie v nadštandardných izbách s kúpeľňou, balkónom alebo terasou, klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom či bezpečnostnou schránkou. Je tu sauna, kúpele a fitness centrum. Zo športových aktivít je v obľube tenis, plážový volejbal, vodné bicyklovanie a potápanie. Pre deti je v hoteli herňa a miniklub.

#5 Andriana Princess Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,4

Obľúbený hotelový rezort nájdete na juhu ostrova v letovisku Kiotari. Celý hotelový komplex tvorí hlavná budova a niekoľko priľahlých budov s recepciou, reštauráciou, barmi a veľkým vonkajším bazénom. Izby sú moderne zariadené. Klientom poskytujú výhľad na more. Majú klimatizáciu, minibar, trezor a balkón. Izby možno kategorizovať na rodinné, priestranné izby s jacuzzi a s privátnym bazénom. Pre klientov je k dispozícii fitness centrum, turecké, parné kúpele a vírivka.

#6 Mitsis Alila Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,4

Hotelový rezort pozostáva z hlavnej 8-poschodovej budovy a z nízkoposchodových viliek. Obklopuje ho veľká záhrada, bazény a je priamo na rozľahlej piesočnato-kamienkovej pláži. Hotel disponuje vstupnou halou s nonstop recepciou, obchodnou arkádou, hlavnou bufetovou reštauráciou či kaviarňami. Obľúbené spa centrum ponúka krytý bazén, fitness, masáže, saunu, turecké či parné kúpele. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, klimatizáciu, minibar a aj trezor. Klientom sa naskytne výhľad na more alebo hory.

#7 Ikaros Beach Luxury Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotelový rezort nájdete v blízkosti piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Je tvorený hlavnou budovou, niekoľkými vedľajšími a bungalovmi. Nechýba tu ani vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti. Pri ubytovaní v štandardných alebo priestrannejších (deluxe) bungalovoch máte k dispozícii vlastný alebo spoločný bazén. Pre hostí je k dispozícii tenisový kurt, fitness, sauna a aj kúpeľné centrum.

#8 Grecotel Olympia Oasis **** – hodnotenie hotela 9,3

Exkluzívny hotelový rezort je postavený v nádhernom prostredí priamo pri širokej pieskovej pláži. Je tu niekoľko barov, reštaurácií, obchodov a zariadení pre šport a zábavu. Vybavenie hotela dopĺňa amfiteáter, terasa a štyri vonkajšie bazény. V klimatizovaných dvojlôžkových izbách máte možnosť prístelky. K dispozícii je vlastná kúpeľňa s WC, chladnička, trezor, balkón alebo terasa. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách, bungalovoch a exkluzívnych vilách. V areáli je fitness a spa centrum. Každodenne sa tu konajú zábavno-hudobné programy pre dospelých i deti.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!