Najlepšie hotely v Egypte

Za nádherným Červeným morom ročne vycestuje do Egypta viac než 10 miliónov turistov. Láka ich prímorská dovolenka, púštne dobrodružstvá, ale aj kúzlo jedinečných egyptských pyramíd. Túto krásu môžete vidieť na vlastné oči hneď po tom, čo sa ubytujete v jednom z luxusných hotelových rezortov. Bohatú ponuku vysoko hodnotených hotelov v Egypte a ich porovnanie vám prinášame aj my!

#1 Magic Life Kalawy Imperial ***** – hodnotenie hotela 9,5

Súčasťou tohto luxusného hotelového rezortu je aj solárium, sauna a fitness centrum. Hotel je v pokojnom prostredí udržiavanej záhrady s množstvom bazénov. Izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľnou, bezpečnostnou schránkou, minibarom, balkónom alebo terasou. Služby kúpeľného centra sú vysoko oceňované.

#2 Steigenberger Al Dau Beach Resort ***** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel je situovaný priamo na brehu mora v záhrade s tropickou zeleňou. V záhrade je pre hostí dostupná rozsiahla sústava bazénov. V zime je časť z nich vyhrievaná. Súčasťou je aj tzv. lenivá rieka, jacuzzi a terasa na opaľovanie. V nadštandardne zariadených izbách majú hostia k dispozícii vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, či možnosť jednej prístelky. Bohato rozvinuté je tu aj centrum vodných športov.

#3 Jaz Makadina (ex. Sol Y Mar Club Makadi) ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotel je súčasťou menšieho umelo vytvoreného mestečka v blízkosti ďalších štyroch hotelov. Krásna piesočnatá pláž leží priamo pri hoteli. Ubytovanie pozostáva z dvojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televíziou a aj chladničkou. Ku každej izbe patrí buď balkón alebo terasa. Súčasťou športového vyžitia sú tenisové kurty, vodné športy či fitness centrum.

#4 Albatros White Beach (Ex. Royal Palace) **** – hodnotenie hotela 9,3

Rozľahlá piesočnatá pláž sa nachádza hneď v tesnej blízkosti hotela. Ubytovať sa môžete v jednej zo 195 dvojlôžkových izieb. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televízorom a minibarom. V izbách je možnosť dvoch prísteliek. Pre aktívnych turistov je zabezpečené multifunkčné ihrisko a množstvo zaujímavých vodných športov.

#5 Steigenberger Coraya Beach (ex. Iberotel) ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotelový rezort sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v zálive Ghorayfat. Hotel je postavený v romantickom orientálnom štýle. Ak vám nebude stačiť priestranná dvojlôžková superior izba s možnosťou prístelky, požiadajte o izbu s bočným a priamym výhľadom na more (za príplatok). K obľúbeným službám hotela patrí aj moderný klub zdravia s telovými zábalmi a rôznymi inými terapiami.

#6 Rixos Sharm El Sheikh ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotel nájdete na dlhej piesočnatej pláži s výhľadom na záliv Aqaba. K vybaveniu hotela patrí celkovo sedem bazénov, tri tobogány a slnečná terasa na opaľovanie. Sú tu dve hlavné reštaurácie a množstvo obchodov. V ponuke nájdete aj celý rad masáží a kozmetických procedúr. Izby sú prispôsobené aj potrebám rodín s deťmi či nadštandardným požiadavkám na výhľad do okolia a more. Hostia sa môžu zúčastniť nielen rôznych športových aktivít, ale aj na zaujímavých kurzoch varenia.

#7 Jaz Makadi Star and Spa Resort ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotelový rezort je postavený v tradičnom núbijskom štýle. Ide o vyhľadávanú oblasť s nádherným podmorským svetom. K dispozícii je kúpeľné a wellness centrum. V areáli je aj vyhrievaný bazén a slnečná terasa. Štandardné izby poskytujú hosťom vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, televízor, minibar a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Súčasťou je aj terasa alebo balkón s posedením. Zo športových aktivít sú tu v obľube squashové kurty a golf.

#8 Solymar Dar El Madina **** – hodnotenie hotela 9,2

Hotelový komplex sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších destinácií Egypta, a to v oblasti Marsa Alam. Súčasťou hotelového vybavenia je vstupná hala s recepciou, vonkajší bazén a aj detský klub. V ponuke je ubytovanie v celkovo 140 izbách s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, balkónom alebo terasou. Hotel je od pláže vzdialený približne 250m.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!