Najlepšie hotely v Dominikánskej republike

Splňte si svoje cestovateľské sny v tejto nádhernej perle Karibiku. Stepné oblasti, krásne jazerá a množstvo národných parkov vás budú sprevádzať na každom kroku. Pozdĺž palmových hájov sa budete cítiť ako v skutočnom raji na zemi. Doprajte si preto aj vhodné ubytovanie s komplexným luxusným vybavením a nadštandardnými službami. Inšpirujte sa našou ponukou ôsmich aktuálne najlepších hotelov v Dominikánskej republike.

#1 Iberostar Bavaro ***** – hodnotenie hotela 9,8

Hotelový rezort je postavený v tradičnom karibskom štýle. Tvorí ho hlavná budova a 75 poschodových viliek. Nachádza sa na pláži Bavaro. Je obklopený nádhernou tropickou záhradou, bazénmi, reštauráciami a obchodnými centrami. Ubytovať sa môžete v luxusne zariadených izbách s obývacou izbou, rozkladacou sedačkou, vlastnou spálňou, kúpeľňou a klimatizáciou. Možnosť ubytovať sa aj v tzv. prepojených apartmánoch. Deťom je tu k dispozícii bazén, ihrisko a miniklub. Hotel je vybavený aj kúpeľným centrom.

#2 Luxury Bahia Pr. Cayo Levantado ***** – hodnotenie hotela 9,7

Tento luxusný hotelový rezort nájdete na ostrove Cayo Levantado. Pri pláži sa nachádza umelo vytvorené zábavné centrum s množstvom obchodov, kasín a nočných barov. V areáli hotela sú tri bazény. Hotel má 24-hodinovú recepciu, rôzne konferenčné a spoločenské miestnosti, rovnako tu možno nájsť aj divadelný bar. Služby a vybavenie hotela vyhovujú predovšetkým náročným klientom. Je situovaný priamo na pláži. Zabezpečuje množstvo športových aktivít a lodné výpravy. Je tu aj kúpeľné centrum s radom masážnych a kozmetických procedúr.

#3 Iberostar Punta Cana ***** – hodnotenie hotela 9,6

Moderný hotelový rezort tvorí hlavná budova a štvorpodlažné vilky priamo v tropickej záhrade s bazénmi. Neďaleko sú tri známe a obľúbené golfové ihriská, ktoré každú sezónu lákajú priaznivcov z celého sveta. Hotel má kúpeľné centrum, tri veľké bazény a pre deti miniklub, ihrisko, bazén, špeciálne detské menu v reštaurácii a rôzne zábavné a animačné programy. Vybavenie pre rôzne športové aktivity je tu naozaj bohaté. Dostupné je fitness centrum, telocvičňa, potápačské a aj centrum pre vodné športy. Ubytovanie sa poskytuje v štandardných, rodinných izbách a aj apartmánoch. Štandardne sú izby vybavené vlastnou kúpeľnou, klimatizáciou, telefónom, trezorom, minibarom, balkónom alebo terasou. Apartmány sú priestrannejšie, majú oddelenú obývaciu izbu a spálňu.

#4 Secret Royal Beach Punta Cana ***** – hodnotenie hotela 9,5

Hotel je postavený v tradičnom štýle. Tvorí ho hlavná budova a niekoľko poschodových viliek. Hotel je obklopený tropickou záhradou, bazénmi a nachádza sa priamo na pláži. V hoteli sa môžu ubytovať len klienti starší než 18 rokov. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, možnosť prenájmu trezoru či úschovy batožiny. Je vybavený množstvom reštaurácií, barov, spoločenských miestností a aj luxusným kúpeľným centrom. V areáli je bazén s vírivkou a slnečnou terasou. Apartmány sú vo všeobecnosti vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou či minibarom s každodenným dopĺňaním čerstvej vody a iných osviežujúcich nápojov. Apartmány majú balkóny alebo terasy s vírivkou a posedením.

#5 Dreams La Romana Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,4

Moderný hotelový komplex je situovaný priamo na piesočnatej pláži pri rybárskej dedinke Bayahibe. Hotel má kúpeľné centrum, lekársku službu, amfiteáter a v krásnej tropickej záhrade dva bazény. Je deti je zabezpečený miniklub, detské bazény, horolezecká stena či špeciálne detské menu v reštaurácii. Hotel disponuje 571 komfortne zariadenými izbami a apartmánmi. V izbách je vlastná kúpeľňa, klimatizácia, kávovar, trezor, minibar. Každá izba má buď balkón alebo terasu. Klienti hotela majú zvýhodnené green free na golfových ihriskách v Casa de Campo.

#6 Iberostar Hacienda Dominicus ***** – hodnotenie hotela 9,4

Luxusný hotelový rezort je obklopený nádherným palmovým hájom. Tak majú klienti maximálne súkromie a intimitu. Toto pokojné prostredie láka náročných klientov uniknúť od každodenných starostí priamo na pláž s bielym pieskom a priezračnou vodou. V záhrade sa nachádza bazénový komplex s priestrannou terasou. Izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, balkónom či terasou. Celkovo je tu 504 izieb vo viacposchodových budovách.

#7 Luxury Bahia Principe Esmeralda ***** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel leží priamo na piesočnatej pláži. K dispozícii je pre klientov luxusné kúpeľné centrum s masážami, parným kúpeľom, balneoterapiou a kozmetickými procedúrami. Je tu nákupná zóna, množstvom reštaurácií a barov. V areáli je veľký bazén s oddelenou detskou zónou. Klienti tu môžu zároveň navštíviť aj vodný park, tenisové kurty, multifunkčné ihrisko či potápačské centrum. Junior suite izby majú posteľ s nebesami, vlastnú kúpeľňu, pohovku v obývacej časti, klimatizáciu, trezor, balkón alebo terasu.

#8 Luxury Bahia Principe Bouganville ***** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel sa nachádza v pokojnom zálive priamo na piesočnatej pláži. Ide o menší hotel s celkovo 244 izbami. Tie majú vlastnú kúpeľňu s vaňou a hydromasážnym sprchovacím kútom, klimatizáciu, telefón a minibar. Nechýba tu ani obývacia izba, balkón alebo terasa. V areáli je veľký bazénový komplex, reštaurácia, množstvo barov a obchodov. Hotel disponuje kúpeľným a fitness centrom. Poskytuje ubytovanie len klientom starším ako 18 rokov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!