Najlepšie hotely v Chorvátsku

Jadranské pobrežie ponúka rozmanité možnosti na kúpanie, vodné športy či poznávacie výlety. Táto oblasť Stredomoria je finančne dostupná s množstvom skvostnej kultúry a jedinečných prírodných krás. Užite si dovolenku v Chorvátsku v jednom z hotelových rezortov, ktorý bude najviac korešpondovať s vašimi požiadavkami. V nasledujúcej prezentácii sa zameriavame na aktuálne osem najlepších hotelov v Chorvátsku.

#1 Saudade **** – hodnotenie hotela 9,6

Moderný hotel Saudade sa nachádza v pokojnom prostredí Gradacu. Pláž je od centra mesta vzdialená približne 1 km. Umožňuje pozvoľný vstup do mora. Ponúka množstvo hier a zábavných aktivít aj pre deti. Izby sú klimatizované, vybavené sprchou, WC, a aj priestranným balkónom. Ak si dokážete priplatiť za izbu typu Prem naskytne sa vám nádherný výhľad na more. V izbách Panorama budete mať k dispozícii dvojlôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom a tým najkrajším výhľadom na more.

#2 Sensimar Adriatic Beach Resort **** – hodnotenie hotela 9,5

Hotel nájdete v tichom prostredí mestečka Živogošče-Porat. Nachádza sa približne 50 m od kamienkovej pláže prístupnej po schodoch. Hotel má priestrannú, klimatizovanú vstupnú halu a 24-hodinovú recepciu. Okrem množstva obchodov, barov a reštaurácií umožňuje klientom zažiť neopísateľný relax pri vonkajšom bazéne s morskou soľou a oddelenou detskou časťou. Ubytovať sa môžete v jednej zo 155 klimatizovaných izieb v hlavnej budove. V pavilónoch je presne 184 izieb bez klimatizácie. Aj napriek tomu disponujú vlastnou kúpeľňou a satelitnou televíziou. V blízkosti hotela je požičovňa šliapadiel a lodí.

#3 Crvena Luka **** – hodnotenie hotela 9,5

Hotelový rezort Crvena Luka zabezpečuje svojim klientom ubytovanie v moderných apartmánoch a vilách. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Niektoré z nadštandardných izieb majú dokonca aj vlastný kuchynský kút. Hotel zabezpečuje vysoko kvalitné kúpeľné a reštauračné služby. K dispozícii je tu aj materská škôlka a množstvo exkurzií po okolí.

#4 Plaža **** – hodnotenie hotela 9,5

Hotel nájdete v turisticky obľúbenom letovisku Omiš. K základnému vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia a luxusné wellness centrum s vírivými kúpeľmi, fínskou saunou a masážami. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, televíziu, telefón, trezor na cennosti a za poplatok môžete použiť minibar. Oblasť je priam stvorená pre milovníkov aktívnej dovolenky a rôznych kultúrnych slávností.

#5 In **** – hodnotenie hotela 9,5

Na samom okraji rušného letoviska Biograd sa nachádza elegantný a luxusný hotel In. Hotel poskytuje ubytovanie v 44 izbách rozmiestnených v trojposchodovej budove. Z nich sa klientom okamžite naskytne nádherný výhľad na prístav jácht. Izby sú dvojlôžkové, s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televíziou, pracovným kútom a aj balkónom. Niektoré z izieb sú vybavené pre potreby hendikepovaných. V hoteli nájdete množstvo športových, kultúrnych a aj kúpeľných zariadení.

#6 Aurora **** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel je situovaný v nádhernej zátoke Sunčana Uvala. Pre klientov sú k dispozícii klimatizované reštaurácie a izby, konferenčné centrum, zmenáreň a aj detský kútik. V dvojlôžkových izbách s kúpeľňou a WC svoj vytúžený relax možno nájdete aj na priestrannom balkóne. Izby typu Premium sú väčšie a s možnosťou prístelky. Pre zefektívnenie oddychu je zabezpečený vonkajší bazén s morskou vodou, tenisové kurty či wellness centrum.

#7 Bluesun Resort Afrodita **** – hodnotenie hotela 9,3

Oddych a krásu letoviska Tučepi dokážete spoznať aj v príjemnom prostredí tohto hotelového komplexu. Hostia sa môžu ubytovať v jednej zo 155 izieb. Svoju oddychovú zónu si okamžite nájdete pri vonkajšom bazénovom komplexe, v saune či fitness centre. V priestranných dvojlôžkových vilkách máte vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC. Z balkóna sa vám naskytne výhľad na more alebo na blízky park.

#8 Bluesun Elaphusa **** – hodnotenie hotela 9,3

V tomto modernom hotelovom komplexe nájdete dostatočné vybavenie pre oddych, zábavu aj šport. V blízkosti je množstvo obchodov, barov, reštaurácií či tradičných miestnych trhov. Izby sú súčasťou viacposchodových budov s nádherným výhľadom na pobrežie. Pre rodiny sú k dispozícii priestrannejšie izby s možnosťou ubytovania až pre štyri osoby. Niektoré sú prispôsobené potrebám hendikepovaných. Ubytovanie je vhodné pre klientov so záujmom o aktívny relax a množstvo relaxačných procedúr.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!