Najlepšie hotely na Cypre

Objavte čaro perfektnej dovolenky na Cypre! Ostrov je pravou perlou Stredozemného mora. Okrem bohatých prírodných scenérií každoročne láka množstvo turistov pre svoje skvostné historické pamiatky. Spoznávajte cyperské krásy aj vďaka nadštandardným službám v jednom z ôsmich najlepších hotelov.

#1 Sunrise Beach **** – hodnotenie hotela 9

Exkluzívny hotelový rezort nájdete v blízkosti piesočnatej pláže neďaleko letoviska Protaras. Vynikajúce možnosti na ubytovanie vám ponúka presne 235 izieb v päťposchodovej budove s nádherným výhľadom na more. Moderné dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, satelitnú TV, rýchlovarnú kanvicu, minibar a trezor. Luxusné junior suity a suity s privátnym bazénom vám môžu byť k dispozícii hneď po uhradení príplatku. V areáli je množstvo veľkých vonkajších bazénov. Hotel ďalej obklopuje rozľahlá záhrada, športoviská pre dospelých aj deti.

#2 Cavo Maris **** – hodnotenie hotela 8,9

Moderný hotel je situovaný v rozľahlej záhrade na pobreží Protarasu. Okrem nej tu rozhodne nechýba ani veľký bazénový komplex, množstvo obchodov, reštaurácií a barov. K vonkajšiemu vybaveniu sa ďalej radí terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo. V dvojlôžkových klimatizovaných izbách máte k dispozícii vlastné sociálne zariadenie, telefón, termosku s pitnou vodou, minibar, trezor, chladničku a balkón. Pre tých najmenších je v ponuke bazén a detský kútik.

#3 Golden Bay Beach ***** – hodnotenie hotela 8,8

Exkluzívny hotelový rezort nájdete v blízkosti plážovej promenády s množstvom obchodov, reštaurácií a kaviarní. Hotel disponuje presne 193 izbami. Pre klientov sú k dispozícii komfortne zariadené dvojlôžkové izby, priestranné suity a prepojené rodinné izby. Všetky izby sú nefajčiarske, majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, minibar, trezor, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a taktiež balkón. Hotel má perfektné fitness centrum, veľký vonkajší bazén, kozmetický salón, saunu a vírivku.

#4 Crystal Springs Beach **** – hodnotenie hotela 8,7

Tento luxusný hotelový rezort je pre vás garanciou pokojnej a príjemnej rekreácie. Nachádza sa v tichom prostredí pri menšej zátoke v časti Paralimni. V blízkosti hotela je aj rozľahlá piesočnato-kamienková pláž. Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, konferenčnou miestnosťou, minimarketom, kaderníctvom a aj vonkajším bazénom v udržiavanej záhrade. Klimatizované dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, minibarom, chladničkou, telefónom a trezorom disponujú aj priestranným balkónom. Klientom je zabezpečené fitness centrum, sauna a aj tenisový kurt.

#5 Salamis Bay Conti Resort ***** – hodnotenie hotela 8,6

Hotelový komplex sa nachádza v pokojnom, príjemnom prostredí neďaleko letoviska Famagusta. V blízkosti je unikátne archeologické nálezisko, amfiteáter a kostol Saint Barnabas. Hostia majú v hoteli k dispozícii obchodnú pasáž, fitness centrum, rozľahlý vonkajší bazén, vyhrievaný vnútorný bazén a jacuzzi. Ubytovanie je zabezpečené v izbách, suitách a záhradných bungalovoch. K vybaveniu patrí klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie, trezor, telefón a minibar. Za príplatok tu možno využívať služby wellness centra, tenisové kurty a kúpele.

#6 Ascos Beach **** – hodnotenie hotela 8,6

Hotelový rezort vyhovuje rovnako náročnejším klientom, ako aj mladým rodinám s deťmi. Hotel sa nachádza priamo pri pláži s vlastným jachtovým prístavom. Je tu množstvo športovísk, posilňovňa, kúpele, tenisové kurty a detské ihrisko. Nechýba ani vonkajší bazén a vybavenie pre windsurfing, potápanie či šnorchlovanie. Základné vybavenie na izbách tvorí klimatizácia, satelitná TV, minibar, trezor, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa.

#7 The Dome **** – hodnotenie hotela 8,6

Plážový rezort sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži v blízkosti letoviska Ayia Napa. V hoteli je presne 205 izieb s nádherným výhľadom na more. Hotel zabezpečuje služby fitness a wellness centra, požičovne horských bicyklov a detských športovísk. V areáli je aj veľký vonkajší bazén s terasou.

#8 Acapulco ***** – hodnotenie hotela 8,5

Obľúbený hotelový rezort sa nachádza neďaleko od letoviska Kyrenia priamo na dlhej piesočnatej pláži. V blízkosti je množstvo nákupných, športových a relaxačných možností. V areáli je aj veľká reštaurácia s terasou, bazén, jacuzzi, posilňovňa a sauna. Pre deti je k dispozícii ihrisko, lunapark a bazén. V moderných dvojlôžkových izbách budete mať zabezpečené vlastné sociálne zariadenie, telefón, klimatizáciu, rádio, minibar a balkón alebo terasu. Neďaleko je ovocný trh, požičovňa automobilov a motocyklov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!