Najlepšie hotely na Bali

Nájdite svoj vytúžený relax na jednom z najkrajších indonézskych ostrovov. Obľúbená exotická destinácia upriamuje pozornosť turistov nádhernými piesočnatými plážami, bohatou faunou a flórou. Turistom sa ponúka ubytovanie v tých najšpičkovejších hotelových rezortoch. Okrem tradičnej balijskej kultúry, ktorú poznať aj vo výstavbe a zariadení hotelov, sa vám na každom kroku ponúka relax v exkluzívnych vírivých kúpeľoch.

#1 COOEE Bali Reef Resort **** – hodnotenie hotela 9,5

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v prostredí nádherne upravenej záhrady. Návštevníci sa môžu ubytovať v jednom z 28 moderne zariadených bungalovov. Výstavba hotelového komplexu má svoj pôvod v tradičnej balijskej architektúre. Izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľňou, sprchou a balkónom. Hotel disponuje viacerými vonkajšími bazénmi. Tamojšia turistická kancelária sprostredkúva množstvo výletov po okolí. Dovolenku si môžete užiť aj vďaka obľúbeným vodným športom či relaxačným masážam.

#2 Sol Beach House Benoa ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotel nájdete v príjemnom prostredí strediska Tanjung Benoa. Svojich hostí očarí priestrannou recepciou, miestnosťou pre konferencie či 24-hodinovým izbovým servisom. V okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Súčasťou hotelového komplexu je aj čistiareň odevov, salón krásy či detský kútik. Izby sú klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, minibarom a aj trezorom na cennosti. Všetky izby majú vlastný balkón s výhľadom na oceán alebo tropickú záhradu. Pre hostí je dostupný klimatizovaný squashový kurt, fitness centrum a sauna.

#3 Ayodya Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 9,3

Luxusný hotelový komplex disponuje 541 izbami. Tie sú súčasťou viliek v tradičnom balijskom štýle. Hotel je obklopený bujnou tropickou záhradou, piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora. Zaujímavosťou je vzdušná vstupná hala s priestrannou recepciou. Izby sú elegantne zariadené, dvojlôžkové s možnosťou prístelky. Majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, TV a aj minibar. Sú s balkónom alebo terasou. Niekoľko izieb je zariadených aj pre potreby klientov s istými pohybovými obmedzeniami. Súčasťou hotelového komplexu je luxusné wellness centrum, kde môžete zrelaxovať pri rôznych masážach, telových zábaloch či vonnej aromaterapii. V záhradnom amfiteátri sa konajú divadelné a hudobné predstavenia. Pre deti je k dispozícii detský klub.

#4 Grand Mirage Resort and Thalasso Bali ***** – hodnotenie hotela 9,3

Hotel je vzdialený od pláže približne dve minúty chôdze. Súčasťou hotelového komplexu je vysoko ocenená reštaurácia La Cascata so zameraním na taliansku a stredomorskú kuchyňu. V exteriéri je viacero veľkých bazénov, barov a zariadení pre vodné športy. Nachádza sa tu aj fitness, welness centrum a detský klub. Izby ponúkajú krásny výhľad na oceán. Sú vybavené LCD televízorom, bezpečnostnou schránkou a zariadením na prípravu kávy a čaju. Kúpeľňa je od spálne oddelená roletou. Je v nej aj samostatná vaňa a sprchovací kút. Súčasťou večerného kultúrneho programu sú pre hostí zaujímavé táborové ohne, tradičné tance a hry.

#5 Novotel Bali Benoa **** – hodnotenie hotela 9,3

Hotel disponuje výhľadom na krásnu pláž, troma bazénmi a vírivkami. K vybaveniu hotela ďalej patrí aj priestranné lobby s recepciou, hlavná reštaurácia a fitness centrum. Izby sú decentne zariadené s využitím prvkov z tmavého dreva. Majú vlastný balkón a výhľad do tropickej záhrady. Pre hostí je zabezpečené aj wellness centrum, tenisový kurt a rôzne animačné programy.

#6 Sanur Beach **** – hodnotenie hotela 9,1

Hotel sa nachádza na piesočnatom brehu pláže v letovisku Sanur. Je obklopený tropickou záhradou. Má dva vonkajšie bazény, tenisový kurt, welness a fitness centrum. K vybaveniu hotela patrí aj obchod, zmenáreň, práčovňa a bar na pláži. Hotelový komplex disponuje tromi reštauráciami. Izby sú priestranné, klimatizované, s vlastným balkónom, minibarom a kúpeľňou. Zrelaxovať môžete pri rôznych vodných športoch, tenise či biliarde.

#7 Artotel **** – hodnotenie hotela 9,1

Hotel je zariadený v elegantnom mestskom štýle. Klientom ponúka infinity bazén s terasou a ležadlami. K dispozícii je aj luxusné spa centrum s množstvom relaxačných procedúr. Pre hostí je zabezpečená 24-hodinová recepcia, reštaurácie, bar a konferenčná miestnosť s kapacitou 100 osôb. Izby sú klimatizované, s trezorom na cennosti a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

#8 Melia Bali Villas & Spa Resort ***** – hodnotenie hotela 8,9

Hotel sa nachádza pri piesočnatej pláži Nusa Dua. Svojich hostí zaujme veľkým lagúnovým bazénom a tropickou záhradou. Občerstviť sa môžete v jednej z piatich reštaurácií. Hotel ďalej zabezpečuje aj služby fitness centra. Dostupná je zmenáreň, práčovňa a lekársky servis. Klimatizované izby disponujú súkromným balkónom alebo terasou. K dispozícii je luxusné spa centrum. Pre deti hotel zabezpečuje opatrovateľov a detské centrum.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!